Reference

Roseman > Reference

Hallo Ales, das neue Schiff hat sich in München bewährt. Den Euromaster bei meinem Rennen gewinnen. Ich mag jede Reise mit einem schönen Boot und es waren viele Leute in München. Du machst einen wirklich guten Arbeit!

Grüße aus Essen-Kettwig,
Sabine

Hello,
nice Roseman-winning- video first time Lightweight-Master competition in München last saturday.

thanks for the boat
Rudolf Axthelm

Skif Race 2015 – die neuerste Generation mit hinteren Ausleger

Mein erster Skif von Roseman ist ein Baujahr 2010 mit dem ich bis heute zufrieden bin. Das aktuelle Top-Modell ist dagegen nochmals einen Quantensprung besser.

Der hinten positionierte Ausleger stellt kein Problem dar, lediglich die ersten 10 Minuten sind meiner Meinung gewöhnungsbedürftig, dann ist alles wieder wie gewohnt.

Bei der Manipulation am Land muss man sich ein klein wenig umstellen, das Einsteigen und Aussteigen ist unbeschwert. Von Vorteil ist vielmehr, dass während der Fahrt vorne nichts stört.

Die Ausführung und Qualität sind vergleichbar mit der von führenden Bootsherstellern.

Der Preis ist im Vergleich unschlagbar. Was das Service, die Vertragsabwicklung und das Preis-Leistungsverhältnis anbelangt, kann ich der Firma Roseman 5 Sterne geben.

Milan Drazdil, Krems, Austria

Hello Jana, hello Martin,
this weekend I had my first race in the new Race1x short in Heidelberg MM1x Class E and the first victory;
the other day we won a heat in MM2x Class D in the 2013 R-UNI. My (subjective)meaning is that the short boat keeps well its track and easy handles choppy water .

Thanks for the great boat
Rudolf Axthelm, Flörsheimer Ruderverein 08 e.V., DE, Flörsheim

Dobrý den, rád bych Vám vyjádřil pochvalu za vaše lodě. Veslařský klub Vajgar na doporučení Václava Chalupy zakoupil v loňském roce dvojskif ROSEMAN. Již v loňském roce se veslařům z Jindřichova Hradce podařilo na této lodi vyhrát Mistrovství republiky a několik regat včetně Třeboňské mezinárodní regaty. Po této zkušenosti jsme na letošní rok objednali ještě jeden dvojskif a tři skify.
Tyto lodě již závodníci používají na regatách a získali  zlaté medaile v Ústí nad Labem a Praze. Skif pro dorostenku měl nemalou zásluhu na jejím výkonu při jarním vytrvalostním závodu v Hoříně a ne kontrolkách reprezentačních výběrů jí pomohl do dorostenecké reprezentace.
To nejtěžší na závodníky teprve čeká. Mistrovství ČR ve veslování. Věřím, že vaše lodě svou kvalitou nezklamou a že pomohou našim veslařům k těm nejlepším výsledkům. Jak se zatím zdá, kvalita zpracování, tuhost a v neposlední řadě moderní design vaším lodím nechybí. Velmi dobré jízdní vlastnosti jsou na první pohled patrné. Lodě se neboří do vody a za nimi, jak se říká, se voda nevaří. Sázka na českou kvalitu se nám určitě vyplatila, protože konkurenční kluby využívající lodě čínské již zaznamenali ztrátu tuhosti i kvality. Veslařský klub Vajgar do dnes využívá německé lodě z osmdesátých let minulého století a doufáme, a hlavně věříme, že lodě z vaší výroby budou klubu sloužit také dlouhá léta. Není totiž ve finančních možnostech malého klubu lodní park obnovovat po pár letech.

Za veslaře od Vajgaru předseda klubu Martin Jedlička

,, Kvalitní loď, dobrá cena ale i jedinečný design, tak to je ROSEMAN, doporučuji“

Václav Chalupa, úspěšný reprezentant České republiky

S půleným skifem ROSEMAN jsem absolutně spokojen, mám jej už od r. 2009, kdy jsem na něm vyhrál World Masters Regattu ve Vídni. Teď, po šesti letech používání, mohu říct, že loď je stále tuhá, dělícím spojem nezatéká, nic se za tu dobu neulomilo a nevyviklalo. A to ani přes časté náročné povětrnostní podmínky (vlny) , které  na brněnském Priglu nejsou vůbec výjimkou. Jízdní vlastnosti jsou vynikající. A že loď občas „nesedí“ je- překvapivě- rukama…  Skif Roseman zkrátka slouží svému účelu. Jednu drobnou opravu po lehké kolizi opravil Růža rychle a profesionálně tak, jak je u něho zvykem. Rosemana brát!

Michal Prokeš, Lodní Sporty Brno

Na skifu ROSEMAN jsem vybojoval bronz na Euromasters 2014 v Mnichově.

Radek Otevřel, Lodní Sporty Brno

Skif ROSEMAN byla má první vlastní loď, kterou jsem díky podpoře svých rodičů a vstřícnému přístupu Martina Růžičky (firmy Roseman) měl a na které jsem úspěšně vstoupil do reprezentace ČR. Na této lodi se mi porařilo zvítězit v kontrolních závodech a mistrovství ČR skifů a dvojek v juniorské kategorii, čímž jsem si vyjel místo v reprezentační parové čtyřce, která v roce 2007 závodila v čínském Pekingu.

V roce 2009 jsem na skifu Roseman reprezentoval ČR na mistrovství světa do 23 let. Loď mi vždy vyhovovala a pokud jsem měl jakýkoliv problém, firma Roseman okamžitě reagovala a pomohla mi jej rychle vyřešit. Tímto musím pochválit prvotřídní a velmi rychlý servis, který mi vždy byl v případě potřeby poskytnut. Za sebe lodě od Rosemana mohu doporučit, už jen proto, že se jedná o kvalitní český výrobek, firma Roseman se neustále snaží své produkty vylepšovat a dále vyvíjet a též se vždy snaží vyjít maximálně možně vstříc požadavkům závodníka.

Petr Ouředníček, reprezentant Dukly Praha